جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

گواهینامه

پس از گذراندن دوره های وبسایت ورکار مدرک معتبر دریافت کنید

در این مقاله قصد داریم در مورد گواهینامه معتبری که سازمان ها به فریلنسر ها اعطا می کنند صحبت کنیم و اهمیت آن را مورد مطالعه قرار دهیم .

فریلنسینگ جزء مشاغلی است که به تازگی در کشور ما اوج پیدا کرده و هنوز هم افراد زیادی هستند که با این شغل آشنایی ندارند .

چه مراکزی مدارک ما را صادر میکنند؟

گواهینامه
گواهینامه
گواهینامه

فریلنسرها چه کسانی هستند ؟

در این مقاله قصد داریم در مورد گواهینامه معتبری که سازمان ها به فریلنسر ها اعطا می کنند صحبت کنیم و اهمیت آن را مورد مطالعه قرار دهیم .

فریلنسینگ جزء مشاغلی است که به تازگی در کشور ما اوج پیدا کرده و هنوز هم افراد زیادی هستند که با این شغل آشنایی ندارند .

هر مهارتی که داشته باشید؛ می تواند در یک بازه ای از زندگی به درد شما برای کسب درآمد بالا بخورد . شاید شما یک یا چند مهارت خاص مانند ترجه زبان انگلیسی به فارسی ؛ برنامه نویسی ؛‌ طراحی لوگو و گرافیک ؛ و… را داشته باشید اما در کاری که در حال حاضر مشغول آن هستید از این مهارت ها استفاده نکرده باشید .

اما این را باید بدانید که افرادی که می توانند از مهارت های خود کسب درآمد کنند ؛ دارای هوش اقتصادی و توانایی بالایی در کسب درآمد هستند. این افراد می توانند در محیط آرام ؛ بدون حضور در سازمان یا شرکتی سفارشات مختلفی در زمینه مهارت های مورد نظر خود را دریافت کنند و به درآمد های خوبی در زمینه کاری خود برسند .

آیا فریلنسرها از موسسات مختلف گواهینامه معتبر دریافت می کنند ؟

ممکن است شما به عنوان یک فریلنسر مهارت های مختلفی را که دارید از طریق شرکت در کلاس های مختلف به دست آورده باشید که توسط شرکت در آن کلاس ها گواهینامه های معتبر را نیز دریافت کرده باشید . همین مدارک می تواند دلیلی بر مهارت شما باشد و باعث می شود تا کارفرماها راحتتر بتوانند برای انجام و سفارش کار خود به شما مراجعه کنند و با خیال راحتتری پروژه خود را به شما بسپارند .

حال اگر گواهینامه معتبر نداشته باشید و مهارت خاص خود را ازطریق علاقه و به صورت تجربی یاد گرفته اید می توانید خود را از راه های گوناگون و مختلفی به کارفرما اثبات کنید .

یکی از راه هایی که لازم است انجام دهید ارائه نمونه کارهای مختلف به کارفرما برای جلب اعتماد او می باشد.

ممکن است شما نمونه کارهای زیاد و متنوعی داشته باشید .

 می توانید پس از مذاکره با کارفرما نیاز او را شناسایی کنید و بر اساس نکاتی که کارفرما به شما بیان میکند ؛ بهترین پروژه ای که انجام داده اید را برای او بفرستید که این خود یک مدرک مستند برای انجام کار به نحو احسن می باشد .

راه دوم هم شرکت در آزمون های مختلفی است که سایت های فریلنسینگ برای تعیین سطح توانایی های فریلنسرها برگزار می کنند که با ارائه نمرات مختلف ؛ سطح توانایی فریلنسرها را به کارفرمایان نشان دهند و آن ها فریلنسر مورد نظر خود را از طریق همین نمرات و نمونه کارهایی که از او می بینند انتخاب کنند.

دریافت گواهی نامه های معتبر چگونه است ؟

اگر دارای مهارت خاصی هستید و نیاز به دریافت مدارک و گواهینامه های معتبر ؛ چه برای کار فریلنسینگ و یا برای استخدام در سازمان های مختلف دارید می توانید با شرکت در دوره های مختلف مانند فنی حرفه ای ؛ وزارت ارشاد ؛ موسساتی که به صورت مستقل در حال فعالیت هستند و یا تحت نظارت سازمان هایی مانند آموزش و پرورش هستند ؛ سازمان های دولتی ؛ دانشگاه ها و جهادهای دانشگاهی و… ؛ و با شرکت در آزمون های این موسسات ؛ گواهینامه معتبر مربوط به آن مهارت را دریافت کنید و با خیال آسوده تری اقدام به شروع کارخود کنید . اما علاوه بر همه این ها کسب تجربه برای فریلنسرها و ارائه نمونه کارهای معتبر و خوب بیشتر از گواهینامه معتبر برای کارفرمایان مورد قبول است . پس سعی کنید علاوه بر افزایش و توسعه مهارت خود و دریافت مدارک معتبر  به عنوان یک فریلنسر ؛ نظر کارفرما و رضایت ایشان را جلب کرده تا در همکاری های بعدی نیز یکی از گزینه های همکاری شما باشید.

اگر دوره ایی از مجموع دوره های ما را گذرانده اید , وقت دریافت گواهی معتبر شماست